СЕРГІЙ ТА ЮЛІЯ

СЕРГІЙ ТА ЮЛІЯ

   Довгоочікуваний проект для Юлі та Сергія наше агентство організовувало протягом 9 місяців! Весілля мало відбутися 6.06.20, але з відомих причин відбулося воно 8.08.20! Ми, як і молодята, дуже чекали цього дня, переживали через ще одне вимушене перенесення. Було продумано план дій, але все склалося найкращим чином!
   День пройшов на одному подиху молодят та їхніх гостей. Ми не могли повірити, що нарешті ця довгоочікувана картинка, задумана атмосфера оживають! Ранок Юлі розпочався в красивому і затишному номері з найкращими подружками та її улюбленим вихованцем, а Сергійка з друзями відпочивали біля бару. Виїзна церемонія проходила на терасі. Дуже зворушливі клятви пари не залишили нікого байдужими! Ми оформили гарний зал, який увечері залився приголомшливим світлом і живою драйвовою музикою!
   Кульмінацією вечора став перший танець, який став цілим перфоменсом, до якого вони ретельно готувалися. На заході сонця пройшла романтична фотосесія, а завершився вечір красивою вечірньою церемонією.

 

Фото - Катерина Замлелая / Відео - Дмитро Кольцов

ВІДГУК МОЛОДЯТ

   Знайомство з Флоринкою - це найкраще, що трапилося з нами на ранньому етапі підготовки до весілля! Ми якось відразу порозумілися і буквально відразу обговорили як ми хочемо бачити цей день. Оксана професіонал своєї справи, вона вселяє спокій, у неї величезна витримка і мені здається, що це саме та людина, яка може знайти підхід абсолютно до будь-якої нареченої. Ми шалено вдячні всій команді агенції «Флоринка» за саме такий наш день! З повною впевненістю можу сказати, що весілля мрії, саме таке, про яке мріє кожна дівчинка, без весільного агенства просто неможливе! З упевненістю можу сказати, що весільне агентство «Флоринка» допоможе втілити всі мрії у реальність!

ЗА ЛАШТУНКАМИ ПРОЄКТУ