ДІМА ТА ВІТАЛІНА

ДІМА ТА ВІТАЛІНА

   На початку літа ми організували приголомшливе весілля у місті Святогірськ. Підготовка до весілля тривала два місяці, наша пара була з Києва, все готувалося віддалено. Спершу планувалося 50 людей, а через кілька днів уже 100... Ми одразу ж виїхали у відрядження, щоб вирішити всі питання з майданчиком, але познайомитися особисто з парою нам не вдалося.
   Наша команда приїхала напередодні весілля, провели брифінг з адміністратором і нарешті зустрілися особисто з нашою парою! Вночі заїхали декоратори оформляти банкетний майданчик, і техніки встановлювати звук та світло. Весілля вийшло неймовірним! Виїзна церемонія зайняла своє почесне місце на тлі лісу! Намет вийшов дуже святковим: багато вогників, квітів, гарний посуд. Ми зробили дуже стильну розсадку на 2 довгі столи та окремо президію.
   Для 100 людей ми обрали двох ведучих, які дуже круто взаємодіяли з гостями. Також працювали 3 аніматори, які також танцювали на банкеті. Фішкою вечора став виступ гурту ТІК! Було дуже танцювально та драйвово!


Фото - Сергій Савченко / Відео - Максим Храмов

ВІДГУК МОЛОДЯТ

Организаторы, которые сделали все лучше, красивее, идеальнее, чем было в голове. Никаких слов не хватит, чтобы описать мою благодарность!

ЗА ЛАШТУНКАМИ ПРОЄКТУ