ТАРАС ТА МАРИНА

ТАРАС ТА МАРИНА

   Весільна вечеря на 25 осіб - може комусь здатися просто і невесело. Але! Справа не у кількості гостей, а у наповненні весільного дня. І зміст цього приголомшливого весілля було не менше, ніж багато наших великих весіль!

   Тарас та Марина довго вирішували: чи запрошувати всіх всіх друзів і робити велике свято, або тільки найрідніших. Вони просто відчули, що цей день хочуть розділити тільки із сім'єю. Весілля планувалося наприкінці листопада. Ми підібрали ідеальну локацію, яка дала нам змогу все провести у одному місці. У гостиничному номері пройшли збори, фотосесія та ми організували виїзд регистратора із РАГСа, щоб нікуди не потрібно було їхати. Далі інтер’єрна фотосесія, бо по холоду не було у молодят бажання гуляти.

   Банкетна зала складалася із двох частин: у першій був велком дрінк з живою музикою та неймовірно красива виїзна церемонія. А у другій частині ми розмістили банкет, обравши для такої затишної атмосфери спільний стіл. 

   Скрізь були живі квіти, свічки та ми додали зіркове небо, яке надавало особливого шарму атмосфері. Планувалося, що здебільшого буде просто вечеря із ведучим, гості будуть спілкуватися, слухати живу музику, а виявилось, що гості ще бажають танців і “двіжу”. 

   Весілля - то живий організм, і ми завжди слідкуємо за настроєм, щоб не гасити бажання, а підтримувати іх.

    

Фото - Тетяна Тарасовська / Відео - Дмитро Кольцов

ЗА ЛАШТУНКАМИ ПРОЄКТУ