В'ЯЧЕСЛАВ ТА ЛАРИСА

В'ЯЧЕСЛАВ ТА ЛАРИСА

  Тематичне весілля – мрія будь-якого весільного організатора! Нам пощастило познайомитися з дуже цікавою парою – В'ячеславом та Ларисою. Вони є власниками українського парфюмерного бренду Votre. На зустрічі ми зрозуміли, що не можемо зробити свято без прив'язки до їхньої діяльності. Так народилося парфумерне весілля.

   Нам вдалося в один день вмістити і цивільну регістрацію шлюбу, і вінчяння у церкві, запросивши робітника РАГСу до будиночка, де молодята проводили ранок. Також зробили невеличку фотосессію неподалік, бо хотілося певних кадрів, які не вишло б зробити на нашому майданчику.

   В цей час вже збиралися гості, велком зона була дуже цікавою: на велком дрінку працював бармен, який робив коктейлі у фірмових баночках парфумів, а фішкою став справжній парфумер, який показував гостям, як утворюються аромати. І все це доповнювалося роботою аніматорів у тематичних костюмах.

   В декорі ми застосували свічки власного виробництва компанії і монограму сім'ї. Програма вечора була пронизана парфумерною тематикою. Наприкінці вечора кожен гість отримав презент, який своїм ароматом ще довго буде нагдувати про це фантастичне весілля.

 

Фото - Тетяна Тарасовська / Відео - Максим Соколов

ЗА ЛАШТУНКАМИ ПРОЄКТУ