В'ЯЧЕСЛАВ ТА КАТЕРИНА

В'ЯЧЕСЛАВ ТА КАТЕРИНА

   Неймовірно затишне весілля Каті та Вячеслава проходило у ресторані "Сова". Молодята дуже хотіли провести цей день на природі, не дивлячись на те, що це був кінець вересня. Катя мріяла про церемонію на природі, а банкетний майданчик, щоб потопав в зелені та ліхтариках. Цей день подарував чудову погоду, і нам вдалось реалізувати всі мрії нашої пари. Головним гостем був французький бульбог Фібі, яка заполонила наші серця з перших хвилин.

   Молодята забронювали цікаву дерев'яну хатинку, де пройшла зйомка ранку, також змогли прогулятися по території, побавитись із цуценям. Це дуже круто, коли фотосесія - то не постановочні кадри, а епізоди із реальних моментів життя, які були наповнені емоціями.

   Виїзна церемонія проходила у дуже живописному місці на тлі лісу та річки. Молодята дуже хотіли сказати одне одному клятви, але не при всіх. Тому вони заздалегіть написали їх та прочитали один одному наодинці під час фотосесії. Це був мабуть найзворушливіший момент всього дня. Далі гості перемістились у святкову альтанку. Також до вечері доєдналася Фібі, яка до цього часу відпочивала у хатинці. Президія в нас була на трьох. Не дивлячись на прохолодний вересневий вечір, гості були зігріті пледами та неймовірно затишною атмосферою цього свята.

 

Фото - Тетяна Тарасовська \ Відео - Comeinn Studio

ВІДГУК МОЛОДЯТ

Florinka займалася організацією нашого весілля у вересні 2021 р. І все було ідеально! Оксана допомогла нам підібрати наш ідеальний формат весілля та місце. Організація була на найвищому рівні, нам залишалося лише отримати задоволення від цього дня! Дякую, Оксано та Настя! І всьому агентству!