ФАІГ ТА КАМІЛА

   На цьому незабутньому весіллі Фаїга і Камілли ми змогли гармонійно поєднати її мрію про розкішне європейське весілля з бажанням батьків додати трохи національного колориту. Ми здійснили все це, вибравши ідеальну локацію, де проходив весь захід.
   Ранок почався для нареченої Камілли збиранням разом зі своїм улюбленим вихованцем. Подружки приїхали і провели зйомку до церемонії, щоб зберегти інтригу і очікування, адже Камілла не хотіла, щоб Фаїг бачив її в сукні до самої церемонії!
  Г ості потрапляли на гольф-поле під звуки саксофона, а в welcome-зоні на них чекав кенді-бар і фотозона. Церемонію відкрили танцюристи з ліричним контемпом. Зал був оповитий живими квітами, а текстиль був замінений, щоб додати ніжних відтінків і створити особливу атмосферу.
Під час банкету було представлено кілька танцювальних національних номерів, які додали колориту та унікальності весіллю. А танцювальний майстер-клас змусив усіх гостей піднятися і приєднатися до танців! Шоу з фаєр-елементами стало приголомшливим завершенням вечора, додавши чарівництва та ефектності.
   Ми з гордістю можемо сказати, що організували приголомшливе весілля, в якому вдалося створити ідеальну атмосферу, що поєднує мрію Камілли і побажання її батьків. Воно було наповнене радістю, енергією і незабутніми моментами, які назавжди залишаться в серцях молодят і гостей.
 
Фото - Дмитро Войналович / Відео - Віталій Овчаренко

ВІДГУК МОЛОДЯТ

... у підсумку ми зустрілися, спілкувалися години 3, не менше, і причому ми вже обговорювали моє весілля, його проведення, таймінг, сукню, флористику. Ми почали підготовку, вірніше Оксана почала, я була дивною нареченою, у мене не було часу на всю цю організацію, я не хотіла морочитися, я повністю довірилася агентству, у телефонному режимі ми обговорювали флористику, шоу-програму, декор, мені скидали фотки, я вибирала, і ми переходили до наступного пункту. Я була впевнена, що все пройде гладко і моє весілля в хороших руках! Підготовка наша тривала 4 місяці, за кілька тижнів до весілля була зустріч з організаторами і ведучим, обговорили все ще раз. 
     Мій ранок нареченої проходив у готелі Гольф клубу, нам навіть дозволили взяти мою маленьку собачку)) У нас були дуже круті фотографи Діма з Дашею, далі виїзна церемонія на 70 осіб, на веранді був фуршет і кенді-бар, були танцювальні групи, міми і саксофоніст, гостям було не нудно! Ні ми з чоловіком, ні наші батьки, ні за що не переживали в цей день, всі просто насолоджувалися святом!) У підсумку, я жодного разу не пошкодувала, що вибрала це агентство!