ДИМИТРО ТА АНЯ

   Весілля, організоване для найближчих людей, було сповнене радістю та веселощами. Молодята хотіли мінімальної фотосесії та незабутнього яскравого декору, і наша команда одразу зрозуміла їхні бажання та створила проєкт мрії.
   На унікальній локації Dubrovsky ми зробили все: ранок, велком-дринк, церемонію і банкет. Для гостей був організований фуршет, де вони могли насолодитися різноманітними закусками. Ми також підготували фотозону, де кожен міг закарбувати свої яскраві моменти, а зона побажань з моментальними фото допомогла кожному гостю залишити свої побажання для молодих. Різноманітні великі дерев'яні ігри додали розваг та дружньої атмосфери, а аніматори допомагали гостям взаємодіяти з ними та створювали незабутні моменти.
   Вечір був наповнений яскравою шоу-програмою, яка подарувала багато емоцій і захоплення. Гості не переставали радіти і дивуватися кожному виступу. Атмосфера була настільки приголомшливою, що вони були занурені в казковий світ і насолоджувалися кожною миттю.
   Загалом бажання молодят та їхніх гостей були зрозумілі та втілені на цьому весіллі. Наша команда з радістю створила мрію, яку вони пам'ятатимуть усе життя. Вони вбирали в себе радість і щастя, поділилися цими емоціями з близькими, і цей день безумовно залишиться в їхніх серцях 

 

   Фото - Сергій Савченко / Відео - Олександр Язєв