АНДРЕЙ И ДАША

  Весілля Даші та Андрія - особливий проєкт, наповнений емоціями і значущими моментами. Хлопці вирішили провести своє весілля у важливому для них місті, і нам було честю допомогти їм у цьому. Ми вирушили до Святогірська, де знайшли натхнення і полюбили це прекрасне місто.
  Весь процес підготовки тривав кілька місяців і включав створення концепції, підбір фахівців, організацію логістики для команди і гостей, розробку сценарних планів. Ми також узгодили майданчики, знайшли ідеальний ресторан і місця для фотосесії. Особливим моментом був вибір найприголомшливішого місця - виїзної церемонії на тлі Свято-Успенської Лаври.
  Церемонія була надзвичайно зворушливою, пройнятою особливою історією цієї пари. Всі учасники команди, включно з нами, не могли втримати своїх емоцій. Банкет, організований з масою енергії та драйву, залишив незабутні враження у всіх присутніх.
   Це весілля - це не тільки проєкт, а й особливий момент у житті Даші та Андрія. Воно нагадує нам про значущість кожної миті, про те, що любов і емоції роблять нас живими. Ми вдячні, що стали частиною цієї неповторної історії, мистецтвом весілля подарували їм незабутні спогади.


Фото - Сергій Савченко / Відео - Олександр Язєв