ЮРІЙ ТА ТЕТЯНА

ЮРІЙ ТА ТЕТЯНА

Неймовірно зворушливий і довгоочікуваний день Тані та Юри. Молодята мріяли про класичне, душевне весілля в колі близьких на природі.  Найголовнішим бажанням було - зустрітися тільки на виїзній церемонії.
Ми організували ранок нареченої з сім'єю в затишному номері, де пройшла ефектна фотозйомка. Ранок нареченого проходив в іншому готелі, щоб пара не бачилася. І ось настав довгоочікуваний момент церемонії, коли Юра нарешті побачив свою приголомшливу наречену. Море емоцій було не тільки у подружжя, а й у їхніх гостей. Після невеликої банкетної частини пара вирушила на вечірню фотосесію, де вийшли чарівні кадри. А у нашої команди було завдання: не дати гостям занудьгувати! Під час годинної паузи гості насолоджувалися живою музикою, фотографувалися, заповнювали альбом побажань і малювали картину! Так-так, ми підготували кадр Барселони, який має значення для молодят. Частина картини була готова, але інші деталі домальовували гості під керівництвом художниці. Це стало дуже цікавим і залучаючим інтерактивом, і тепер картина прикрашає будинок Юри і Тані.
Після розваг і танців подружжя розрізало торт біля вечірньої арки і запалило бенгальські вогні.

   

Фото - Слава Мішура / Відео - Максим Соколов

ВІДГУК ПАРИ

  Ми з чоловіком дуже задоволені що обрали весільну агенцію Florinka! Оксана та її команда роблять супер-круті проєкти!!! Тільки подивіться їхній Instagram і YouTube!
   Але найголовніше - люди! З першої зустрічі нас підкупила неймовірна енергія і любов до своєї справи, це не можна не помітити!
За 3 місяці нам організували абсолютно незабутнє весілля: красиве, яскраве, веселе, і водночас таке душевне і зворушливе...) Як ми і мріяли! Дякуємо !!!

ЗАКУЛІССЯ ПРОЕКТУ