ІЗ ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ РОБОТА АГЕНЦІЇ
Важливо, щоб усе було ненапруженим, не намагайтеся втиснути 18 годин подій у один день. Немає правильного чи неправильного способу організації весілля – є лише те, що підходить вам і не напружує ваших гостей. Неправильно, наприклад, запрошувати гостей до РАГСу на 11:00, а потім залишати їх без діла до 17:00, коли почнеться банкет. Якщо ви так робите, хоча б попередьте гостей заздалегідь.
Як же скласти план весільного дня по годинах? Знайдіть відправну точку, наприклад, час реєстрації в ЗАГСі. Припустимо, вона призначена на 11:00. Порахуйте, скільки часу вам потрібно на дорогу до РАГСу, фотосесію, ранковий макіяж та зачіску. Якщо ви розумієте, що для цього потрібно вставати о 5 ранку, перегляньте цей план. Можливо, варто змінити час реєстрації або відмовитися від РАГСу.
Орієнтуйтесь на середньостатистичний запит: якщо РАГСу немає, відправною точкою може бути початок банкету. Зазвичай він починається о 17:00. Ідемо від зворотного: від часу початку банкету до ранку. Це допоможе уникнути простоїв, коли ви вже все зробили, а до банкету ще 2 години.
Один з важливих аспектів, який часто упускають, це час на дорогу між локаціями. Не враховуючи цей час, ви ризикуєте, що, наприклад, робота фотографа, яка зазвичай обмежена 12 годинами, стане проблемою. Якщо з моменту початку зйомки до подачі торта у вас вже минуло 11 годин, в кінці вечора виникне питання про додаткові години роботи фотографа. Тому чіткий таймінг є ключовим для уникнення таких неприємних сюрпризів.