ЖОРА ТА ДАША

   Затишне весілля в заміському ресторані на березі річки - було мрією Даші. Тому з локацією ми дуже швидко визначилися - Сова з неймовірною природою і Сіверським Дінцем. Ми використали багато лампочок, свічок і квітів.
     Ранок наречена провела зі своїми подружками на природі, а наречений приїхав до церемонії разом з гостями. Церемонія проходила в тіні дерев з неймовірним краєвидом. Хлопці дуже чекали цього моменту, щоб нарешті зустрітися! Це був неймовірно зворушливий момент! Жора і Даша прочитали один одному клятви, які написали один одному напередодні.
     В альтанці проходила святкова вечеря, а на вулиці гості танцювали. Через негоду нам довелося встановити намет, щоб дощ не прогнав гостей в альтанку. На заході сонця пара вирушила ненадовго на фотосесію в поле. Нам вдалося з точністю відтворити весілля місця Даші та Жори!


Фото - Катерина Замліла

ВІДГУК МОЛОДЯТ

  Величезне дякую організаторам і координаторам за найкраще свято в нашому житті. Було ідеально все, в цей день ми просто відпочивали і насолоджувалися кожним моментом. Гості досі згадують як все було круто.